Asa cum am specificat inainte,voi plati pe fiecare post care il faceti, nu va faceti griji de fonduri,sunt nelimitate. Acum, pentru a cumpara un domeniu mai scump + radio e nevoie de cel putin 500 euro pentru tot complet + host.etc. Am in acest moment din acest blog obtinut 12 dolari! Este infim, deci primele plati le voi face maine si poimane, primiti 1/2 din plata daca postati dovada! Pentru grati si sorin banii ii voi da in mana in Drobeta Turnu Severin. Toti ce au participat in primele 2 zile pana la ora 23:00-vor primii platile maine.
Siteul va rula dupa Net 30 basis, adica platile vor fi facute in fiecare zi de 30 a unei luni de 31/29 a unei lunii de 30!! Platile se fac de la 50 centi in paypal si 2 euro in Alertpay si fara limita in Liberty Reserve-aici platile pot intarzia!!
Astept commenturi si abia astept sa va platesc! good luck!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu