Totalul afișărilor de pagină

luni, 6 iunie 2011

Premii dintr-un blog!

Sunt printre primii ce platesc membrii doar pentru ca imi viziteaza zilnic blogul! Tot ce trebuie sa faceti este sa va logati zilnic, eu o sa pun postari noi ce cuprind niste coduri. Exemplu: 23lasdm3-. voi veti scrie la comentarii: 23lasdm3-. iar in pagina alaturata va aparea punctele fiecaruia(folositi acelasi nume peste tot)!. Vorbiti pe chatul xat/ pe ro2 si primiti puncte pe fiecare convorbire, am un program ce le numara.
Primiti:
2 puncte pentru activitate zilnica
2 puncte pentru 15 mesaje scrise pe ro2
1 punct pentru 15 mesaje scrise in xat
1 punct pentru fiecare comentariu al postarilor ce depaseste 100 caractere( comentariul trebuie sa fie decent)
1 punct pentru fiecare sondaj la care ati participat
+in viitor multe altele.

Premii:
100 puncte=1 euro.= 1 punct=1 cent.=40 bani=0.4lei :)
1000 puncte un usb 2 gb/mouse/keyboard+more

Sunt mici,insa in vara asta voi achizitiona un domeniu, unde pot baga mai usor metode.Aceste puncte sunt de inceput!

Un comentariu:

  1. salut iulian,frumos blogul, pacat ca nu ai reusit cu radio-for-all.com cu cei de la romarg. good luck.. oricum stiu ca tu platesti si asa online pentru servicii. bani ii vei trimite oricand vrem?? prin paypal/alertpay/okpay/libertyreserve?

    RăspundețiȘtergere