Primiti:
2 puncte pentru activitate zilnica
2 puncte pentru 15 mesaje scrise pe ro2
1 punct pentru 15 mesaje scrise in xat
1 punct pentru fiecare comentariu al postarilor ce depaseste 100 caractere( comentariul trebuie sa fie decent)
1 punct pentru fiecare sondaj la care ati participat
+in viitor multe altele.
Premii:
100 puncte=1 euro.= 1 punct=1 cent.=40 bani=0.4lei :)
1000 puncte un usb 2 gb/mouse/keyboard+more
Sunt mici,insa in vara asta voi achizitiona un domeniu, unde pot baga mai usor metode.Aceste puncte sunt de inceput!
salut iulian,frumos blogul, pacat ca nu ai reusit cu radio-for-all.com cu cei de la romarg. good luck.. oricum stiu ca tu platesti si asa online pentru servicii. bani ii vei trimite oricand vrem?? prin paypal/alertpay/okpay/libertyreserve?
RăspundețiȘtergere